Adwokat sprawy frankowe w Katowicach

W Kancelarii Wilczyński i Wspólnicy pomagamy frankowiczom w dochodzeniu ich praw. Osoby, które zawarły umowę o kredyt walutowy, mogą zwrócić się do nas po pomoc. Prowadzimy sprawy frankowe, dążąc do unieważnienia zawartej przez Klienta umowy oraz zwrotu nadpłaconych przez niego środków. Nasz doświadczony zespół adwokatów pomaga również we wstrzymaniu płatności kolejnych rat. Osoby zastanawiające się nad podjęciem współpracy z naszą Kancelarią zapraszamy do kontaktu i przesłania swojej umowy kredytowej. Będziemy wtedy mieli możliwość przeprowadzenia jej wstępnej analizy.

Kompleksowo prowadzone sprawy frankowe

Sprawy sądowe dotyczące kredytów we frankach szwajcarskich wymagają kompleksowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Nasz zespół dysponuje zarówno odpowiednimi, wysokimi kwalifikacjami, jak i praktyką zdobytą podczas pracy z Klientami i procesów w sądach. Świadcząc usługi z zakresu spraw frankowych, korzystamy z pomocy specjalistów od rachunkowości i ekonomii.

Podczas prowadzenia sprawy frankowej podejmujemy wiele działań, wśród których znajdują się pewne niezbędne, a więc towarzyszące większości spraw kroki. Najpierw zajmujemy się szczegółową analizą sytuacji. W trakcie tej czynności przyglądamy się sprawie z różnych stron, i zastanawiamy nad możliwościami jej korzystnego rozwiązania. Następnie, odwołując się do własnego doświadczenia zdobytego podczas minionych procesów oraz analiz innych sytuacji, opracowujemy jak najbardziej skuteczną strategię działań. Pracując nad nią, bierzemy pod uwagę możliwości zmian i zastąpienia jednych rozwiązań innymi w przypadku braku efektów. Następnie jako adwokaci od spraw frankowych bierzemy udział w obronie interesów Klienta i negocjacjach w sądzie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i wiedzy dotyczącej aktualnych przepisów prawnych podejmujemy się obrony praw Klienta z odwagą i nieustępliwością. Osoba, której interesów bronimy, nigdy nie pozostaje osamotniona w trakcie procesu. Jako adwokaci od spraw frankowych zapewniamy jej również doradztwo i wsparcie emocjonalne, które umożliwia przetrwanie trudnego okresu z poczuciem walki o sprawiedliwość, a nie bezradności. Klient jest też na bieżąco i regularnie informowany o postępach sprawy. Przekazujemy również informacje o ewentualnych korektach strategii.

W Kancelarii Wilczyński i Wspólnicy pracują wyłącznie specjaliści, którzy dysponują pełną wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa bankowego i cywilnego. Ponadto wyróżnia ich empatia stanowiąca doskonałe wsparcie w trakcie negocjacji i rozmów z Klientami.

Sprawy frankowe – z czym wiąże się ich prowadzenie?

Sprawy frankowe wyróżniają się wieloma trudnościami. Jednak w naszej Kancelarii dzięki doświadczeniu i dużej liczbie procesów, w których braliśmy udział, wiemy, jak sprawnie sobie z nimi poradzić. Dobro Klienta pozostaje dla nas zawsze najważniejsze – nie jesteśmy zaskoczeni liczbą trudności, ponieważ już mieliśmy okazję się z nimi zetknąć. Adwokat od spraw frankowych powinien mieć obszerną znajomość prawa bankowego i cywilnego, aby móc zarówno dokładnie zrozumieć zleconą sprawę, jak i znaleźć jej najbardziej skuteczne rozwiązanie. W naszej Kancelarii dysponujemy taką wiedzą, wciąż też dbamy o jej aktualizację. Podczas prowadzenia spraw frankowych należy też zwrócić uwagę na wielość stron procesu, do których należą kredytobiorcy, banki i rząd. Równie dużo jest też dokumentów wymagających skrupulatnej analizy. Adwokat od spraw frankowych powinien również wyróżniać się umiejętnością prowadzenia trudnych negocjacji. W naszej Kancelarii nie raz musieliśmy sprostać takiemu wyzwaniu i w taki sposób przeprowadzić rozmowy z bankiem i innymi stronami, by uzyskać sprawiedliwy, pozytywny wynik sprawy dla Klienta. Podczas procesu nietrudno też o pojawienie się przykrych emocji, takich jak choćby frustracja w związku z przeciągającymi się w czasie rozprawami, dlatego adwokat od spraw frankowych powinien cechować się zrozumieniem takich stanów emocjonalnych i być w stanie okazać wsparcie.

W naszej Kancelarii pomagamy przejść Klientom przez trudny czas, wspieramy ich na każdym etapie aż do ostatniej rozprawy. Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalne działanie opierające się na nabytym już doświadczeniu. Podczas prowadzenia spraw frankowych za priorytet obieramy sobie odzyskanie utraconych środków i uwolnienie Klienta od ciążących, niesprawiedliwych długów.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.